Snieglentės

Čiuožimas snieglente suteikia daug aštrių pojūčių, nepamirštamų įspūdžių, emocijų audrą bei jūrą adrenalino...bet...
Kaip taisyklė, žmogui instinktyviai nebūdinga stovėsena ir judėjimas šonu, prisegtomis kojomis prie snieglentės, lemia neišvengiamų skaudžių kritimų. Po kurių ne tik noras prapuola tobulėti šioje srityje, bet ir didelė tikimybė gauti traumą, kuri neabejotinai nutolins sekantį mėginimą čiuožti snieglente. Pabandžius mokytis pačiam, mokymosi procesas atrodo neįveikiamai nubodus skausmingas ir sunkus tačiau su instruktoriumi nuo pat pradžių mokymasis čiuožti snieglente yra malonus ir saugus. Metodiškai nuoseklus tobulėjimas užtikrina greitą progresą.
Tad su instruktoriumi bus gerokai pigiau ne tik todėl, kad už keltuvą nereiks mokėti, bet ir laikas per kurį įvaldysite pagrindinius čiuožimo įgūdžius, idant tobulėti savarankiškai ir mėgautis , bus gerokai trumpesnis.

Mokėjimas čiuožti snieglente ženkliai palengvina mokymą kitais neką mažiau suteikiančiais emocijų sportais kaip Kitesurfing'as, Snowkiting'as, Landkiting'as ar Mountainboarding'as.
Apmokymai čiuožti snieglente vyksta Vilniuje Žiemos trasoje (Liepkalnyje).

Renkama vaikų ir jaunimo sportinė grupė snieglenčių slalomo bei kroso rungtims!

Informacija apie mokyklos bei nuomos kainas: spausti čia!
Registruotis mokymams ar informacijai:
+37065995829

4 komentarai:

 1. Varzybose reikia registuotis, moketi ar kazko panasaus ?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Netrukus bus patalpinta registracijos, varžybose, forma, bet užsiregistruoti galima ir prieš pat varžybas Liepkalnyje prie snieglenčių nuomos.
  Startinio mokesčio neplanuojame rinkti.

  Benzas

  AtsakytiPanaikinti
 3. o nebus freestyle vaiku varzybos???

  AtsakytiPanaikinti
 4. šį kart ne, bet žiema dar nesibaigia..))

  AtsakytiPanaikinti